• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Посаконазол 40 мг/мл (по 105 мл))

Завершена

100 744.00 UAH без ПДВ
Номер: 783a3e2a59634509b09f787fcd9ad108
Внутрішній номер закупівлі: 29920158
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-009499-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 744.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 16:10 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 16:10 - 11.08.2026 10:00
Аукціон: з 12.08.2026 11:53
Період кваліфікації: 11.08.2026 10:00 - 17.08.2026 10:38
Період завантаження договору: 23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 744.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Посаконазол 40 мг/мл (по 105 мл))