• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Посаконазол 40 мг/мл (по 105 мл)

Оголошено тендер

107 796.08 UAH
Номер: a49994b3bc7c43259085d2facd3196cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-011581-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 107 796.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Посаконазол 40 мг/мл (по 105 мл)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН: posaconazole Posaconazole
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.07.2026 15:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Посаконазол 40 мг/мл (по 105 мл)
Код ДК 021:2015: 33651200-0 Протигрибкові засоби для системного застосування
Кількість 28 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума107 796.08 UAH