• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301); 46429 (C020380); 61785 (C02010403); 46429 (C020380); 46007 (C020180); 35210 (C019015); 44772 (C020380)), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)

Завершена

3 785 607.48 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 14:41 - 01.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим