• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301); 46429 (C020380); 61785 (C02010403); 46429 (C020380); 46007 (C020180); 35210 (C019015); 44772 (C020380)), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)

Завершена

3 785 607.48 UAH без ПДВ
Номер: 40bb1ff048904042a3365f55d89c2df5
Внутрішній номер закупівлі: 29917816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-007141-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ТА СПАДКОВОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМЕНІ М.М.АМОСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Олег Хора +380442498999 amosova@ukr.net http://amosovinstitute.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 785 607.48 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 14:41 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 14:41 - 04.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.08.2026 12:19
Період кваліфікації: 04.08.2026 00:00 - 06.08.2026 12:51
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 785 607.48 Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301); 46429 (C020380); 61785 (C02010403); 46429 (C020380); 46007 (C020180); 35210 (C019015); 44772 (C020380)), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)