• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301); 46429 (C020380); 61785 (C02010403); 46429 (C020380); 46007 (C020180); 35210 (C019015); 44772 (C020380)), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)

Оголошено тендер

4 050 600.00 UAH
Номер: 06253f02bdc34f9b87f0c197e8b65e36
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-008950-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа «Національний науковий центр серцево-судинної хірургії та спадкової патології імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України»
Замовник: Державна установа «Національний науковий центр серцево-судинної хірургії та спадкової патології імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України»
Очікувана вартість: 4 050 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301); 46429 (C020380); 61785 (C02010403); 46429 (C020380); 46007 (C020180); 35210 (C019015); 44772 (C020380)), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 27.07.2026 14:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6561060 - Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України
Сума4 050 600.00 UAH