-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Львівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-008842-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України
Торги не відбулися
1 537 192.99
UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 15:31 - 02.08.2026 00:00
Відповідь надана
Конструкція 2
Номер:
afa3bf9367df415686ea4b7ba95a0ad6
Дата опублікування:
29.07.2026 08:59
Опис:
В зв’язку з тим, що не Ви важаєте, що існують радіальні шини в розмірі, 16,5/70-18 та 550/45-22,5 просимо навести приклади таких шини або вказати, які саме радіальні шини Ви використовуєте в даних розмірах.
Відповідь:
Добрий день! Шановний учаснику дякуємо за ваше звернення, його було передано до відділу інціатора закупівлі і отримано наступну відповідь: шина 16,5/70-18 існує радіального типу, а самеме виробник "Росава" (16.5/70R18 Росава КФ-97 153A6 PR14- https://bigtyre.com.ua/16570r18-rosava-kf-97-153a6-silgosp-shina?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=g&utm_content=800511026374&utm_term=&gad_source=1&gad_campaignid=23663889085&gbraid=0AAAAAPGbKYpFN6UQM5l5K5Mv_g2Xkl2q&gclid=CjwKCAjwx7LSBhB3EiwAjcodxDXPlR7L78IKqm3axg9ucZ8B9587xs5i3vwc2DnPiGBJWjOZoHOEqRoCMY4QAvD_BwE) і відповідно шина 550/45-22,5 - виробник "FLOTATION" (550/45R22.5 BKT FLOTATION 648 159A8 TL PR16 - https://opt.tires/55045r225-bkt-flotation-648-159a8-silgosp-shina?gad_source=1&gad_campaignid=23563954217&gbraid=0AAAAA-nNahZrhp5wonJUeMcLSIxMNm_m2&gclid=EAIaIQobChMInLWoj6T3kgMVRBeiAx2oVi5SEAQYBSABEgJcjPD_BwE). Але так як ініціатору закупівлі відповідна характеристика не відіграє суттєвого значення то нами буде внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
30.07.2026 10:17
Відповідь надана
Конструкція
Номер:
2689d95e98724ff1ac7fea4e02fd3ac4
Дата опублікування:
28.07.2026 09:04
Опис:
Шини в розмірі
11,2-20
550/45 -22.5
520/50 -17
13.6-20
16.5/7018
не існують в радіальній конструкції. Внесіть зміни
Відповідь:
Добрий день! Шановний учаснику дякуємо за ваше звернення, його буде розглянуто і внесено зміни до тендерної документації в разі необхідності.
Дата відповіді:
28.07.2026 13:10