• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Львівське надлісництво)

Оголошено тендер

1 844 631.59 UAH
Номер: e3915eb784174d60a660c62ba96588ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-24-002573-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 844 631.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Львівське надлісництво)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 24.07.2026 10:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 844 631.59 UAH