• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Львівське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України

Торги не відбулися

1 537 192.99 UAH без ПДВ
Номер: 9f290cb05fcc47b999a9221d330d6c73
Внутрішній номер закупівлі: 29907668
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-008842-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Щербюк Іван Михайлович 380994179746 ivan.shcherbiyk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 537 192.99 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 15:31 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 15:31 - 05.08.2026 00:00
Аукціон: з 05.08.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 537 192.99 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Львівське надлісництво)