-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горищ та покрівель будівель Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини.
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-009192-a
Торги відмінено
288 773.33
UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 17:02 - 31.07.2026 00:00
Без відповіді
Проєкт
Номер:
b4c19ea5ae5c4b67a3bca7042517e2ef
Дата опублікування:
29.07.2026 16:05
Опис:
Шановний Замовнику! В додатку 4 до тендерної документації визначено, що з метою приведення деревини до І групи ефективності вогнезахисту забезпечується послідовним виконанням таких заходів:
- проектування робіт з вогнезахисного обробляння, що здійснюється відповідно до чинного законодавства;
- очищення дерев'яних конструкцій;
- вогнезахист дерев'яних конструкцій;
- перевірка відповідності вогнезахисту;
- лабораторні випробування вогнезахисту.
У проєкті договору, який наведено у додатку 3 до тендерної документації, не міститься інформації стосонов того, що до вартості послуг входить розробка проєкту. Просимо замовника, в залежності від того, чи входить розробка проєкту до вартості послуг, внести відповідні зміни до тендерної документації.
Без відповіді
Верхолазні роботи
Номер:
9f3be5c3f5714ff28fdf2a583e4fd84d
Дата опублікування:
29.07.2026 15:52
Опис:
Шановний Замовнику! Відповідно до п. 2.2. додатку 1 до тендерної документації учасник має надати копії чинних посвідчений про перевірку знань з охорони праці для виконання робіт на висоті та верхолазних робіт (згідно з НПАОП 0.00-1.15-07) для виконавців робіт. Просимо замовника пояснити, для чого потрібно підтвердження саме верхолазних робіт. В місці надання послуг висота від підлоги до конструкцій, які потрібно обробити, більше 5 метрів?
Відповідь надана
Додаток 4 до тендерної документації містить дискримінаційні вимоги (займання, самозаймання)
Номер:
d37de3445a474855a8a69134166c005c
Дата опублікування:
24.07.2026 10:08
Опис:
Додаток 4 до тендерної документації містить дискримінаційні вимоги, а саме:
"Виробник сертифікованої продукції повинен визначити наступні показники для підтвердження її якості:
**Експериментальне визначення температури займання твердих речовин і матеріалів (метод випробування: п. 7.8 ДСТУ 8829:2019) – отримане значення повинно бути - 275 °С Протокол сертифікаційних випробувань з визначення температури займання
**Експериментальне визначення температури самозаймання твердих речовин і матеріалів (метод випробування: п. 7.10 ДСТУ 8829:2019) – отримане значення повинно бути - 505 °С Протокол сертифікаційних випробувань з експериментального визначення температури самозаймання"
.
Ці вимоги є дискримінаційними, оскільки
згідно з діючим в Україні ДСТУ 8829:2019 («Пожежовибухонебезпека речовин та матеріалів. Номенклатура показників та методи їх визначення»), для просоченої деревини (тобто обробленої вогнезахисними просочувальними засобами) нормативні вимоги такі:
Температура займання — не менше 250 °C.
Температура самозаймання — не менше 460 °C.
.
Таким чином, Замовник штучно звужує коло потенційних учасників через іх вибір вогнезахисного засобу.
Дані вимоги є дискримінаційними. Аналогічні вимоги, які штучно звужують коло потенційних учасників,
вже були оскаржені в АМКУ,
рішення Комісії АМКУ №7762-р/пк-пз від 26.06.2026, №2209-р/пк-пз від 13.02.2025, № 12435-р/пк-пз від 12.08.2025, №12339-р/пк-пз від 11.08.2025 та інші.
Вимагаємо внести зміни у тендерну документацію.
В іншому випадку ми подамо Скаргу в АМКУ.
Відповідь:
Шановний Учаснику, у відповідь на Ваше звернення внесено зміни у Додаток 4 до тендерної документації.
Дата відповіді:
24.07.2026 12:44