-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горищ та покрівель будівель Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини.
Оголошено тендер
346 528.00
UAH
Номер:
862361d97f6648f2a4be4f456403b03a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-010652-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІСКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ П.Г. ТИЧИНИ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24839925
-
Адреса:
17460, Україна, Чернігівська область, с.Піски, вул. Незалежності, буд.74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПІСКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ П.Г. ТИЧИНИ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24839925
-
Адреса:
17460, Україна, Чернігівська область, с.Піски, вул. Незалежності, буд.74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
346 528.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горищ та покрівель будівель Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревини
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.07.2026 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошторис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПіски
Сума346 528.00 UAH