-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горищ та покрівель будівель Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини.
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-009192-a
Торги відмінено
288 773.33
UAH без ПДВ
Номер:
5b717e144592404eab8e92e582d42d64
Внутрішній номер закупівлі:
29895198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-009192-a
Замовник:
ПІСКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ П.Г. ТИЧИНИ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24839925
-
Адреса:
17460, Україна, Чернігівська область, с.Піски, вул. Незалежності, буд.74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Терещенко +380507372478 piskischool@ukr.net.
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
288 773.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 17:02 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 17:02 - 03.08.2026 08:00
Аукціон:
з 04.08.2026 13:17
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
37ffe400f192474d82cdfcdd2196e1c0
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення закупівлі було виявлено неточності при визначенні технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, усунення яких потребує внесення істотних змін до таких характеристик. Зазначені зміни не можуть бути внесені в межах поточної процедури закупівлі, що унеможливлює її подальше проведення. У зв'язку з викладеним прийнято рішення про відміну процедури закупівлі.
Період оскарження:
30.07.2026 15:03 - 10.08.2026 00:00
Дата опублікування:
30.07.2026 15:03
Дата виконання:
10.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴288 773.33 Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горищ та покрівель будівель Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини.