• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів вул. Сливки, 14. Коригування

Встановлення на Горохівському водозаборі гібридної електростанції потужністю 50 Квт з фотоелектричними модулями потужністю 60 кВт та акумулюючими батареями потужністю 51 кВт для забезпечення безперебійного водопостачання для жителів міста Горохова

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 19 днів назад

3 426 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 10:59 - 04.08.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо Технічного завдання

Номер: be8f4504ad8b412ab35ceb8697be193d
Дата опублікування: 03.08.2026 17:47
Опис: Шановний Замовнику! Відповідно до пункту 5.2 Додатку №3 тендерної документації встановлено, що при визначенні вартості робіт застосовується рівень середньомісячної заробітної плати на розряд робіт 3,8 – 40 926,00 грн при середньомісячній нормі тривалості робочого часу 171,75 люд.-год. Разом з тим, з 02.08.2026 набрала чинності актуальна середньомісячна норма тривалості робочого часу для розрахунку кошторисної заробітної плати. У зв'язку з цим просимо надати роз'яснення: Якою саме середньомісячною нормою тривалості робочого часу повинні керуватися учасники при складанні договірної ціни та кошторисної документації: 171,75 люд.-год, зазначеною в тендерній документації, чи актуальною нормою 173,17 люд.-год, що діє на дату подання тендерних пропозицій? У разі якщо при розрахунку повинна застосовуватися актуальна норма тривалості робочого часу 173,17 люд.-год, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації для забезпечення однакового підходу до розрахунку вартості тендерних пропозицій усіма учасниками. Дякую.
Відповідь: Шановний учаснику! Замовник розглянув Ваше звернення та повідомляє, що відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, тендерна документація формується замовником самостійно. При визначенні вартості робіт, складанні договірної ціни та кошторисної документації у складі тендерної пропозиції учасники повинні керуватися виключно вимогами та показниками, які встановлені в чинній тендерній документації Замовника. На етапі проведення процедури закупівлі оцінка пропозицій здійснюється на відповідність тим критеріям і параметрам, які визначив Замовник для забезпечення рівних умов конкуренції. Таким чином, розрахунок необхідно проводити виходячи із норм, зазначених у пункті 5.2 Додатку №3 до тендерної документації, а саме: Рівень середньомісячної заробітної плати (на розряд робіт 3,8) — 40 926,00 грн. Середньомісячна норма тривалості робочого часу — 171,75 люд.-год. Внесення змін до тендерної документації в цій частині не передбачено. Всі учасники мають застосовувати єдиний підхід до ціноутворення на підставі параметрів чинної тендерної документації, що повністю відповідає принципам недискримінації та рівного ставлення до учасників. Дякуємо за участь у закупівлі!
Дата відповіді: 04.08.2026 10:58
Відповідь надана

Щодо дозвілу та/або декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки

Номер: 3d3c458313bc42679b8365316107f0bb
Дата опублікування: 03.08.2026 17:39
Опис: Шановний Замовнику! Відповідно до пункту 8.2 тендерної документації учасник повинен надати дозвіл та/або декларацію на виконання робіт підвищеної небезпеки, зокрема на виконання земляних робіт, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій. Після ознайомлення з кошторисною документацією за об'єктом «Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів, вул. Сливки, 14. Коригування» встановлено, що документація передбачає виконання окремих земляних робіт, пов'язаних із влаштуванням траншей та прокладанням кабельних мереж. Водночас у наданій кошторисній документації відсутня інформація, яка б підтверджувала виконання земляних робіт на глибині понад 2 метри або виконання робіт у зоні розташування підземних комунікацій. Відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, вимоги тендерної документації повинні бути об'єктивно пов'язані з предметом закупівлі та не створювати необґрунтованих перешкод для участі у процедурі закупівлі. У зв'язку з викладеним просимо виключити з пункту 8.2 тендерної документації вимогу щодо надання дозволу та/або декларації на виконання земляних робіт, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій, оскільки надана кошторисна документація не містить підтвердження виконання зазначених робіт, а отже встановлення такої вимоги не має документального обґрунтування . Дякую!
Відповідь: Шановний учаснику! Розглянувши Вашу вимогу щодо виключення з пункту 8.2 Додатку №1 тендерної документації вимоги про надання дозволу та/або декларації на виконання земляних робіт, повідомляємо наступне. Відповідно до проєктно-кошторисної документації по об'єкту «Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів, вул. Сливки, 14. Коригування», на об'єкті передбачено виконання земляних робіт у зоні розташування підземних комунікацій. Зокрема, текстова (проєктна) частина документації містить пряму вказівку: «...точне місце знаходження та глибину підземних комунікацій визначити методом шурфування. Всі види робіт по шурфуванню та прокладці кабельних мереж та установки обладнання в охоронній зоні підземних комунікацій та в місцях їх перетину вести без застосування ударних приладів та землерийних машин в присутності представників організацій, експлуатуючих ці комунікації». Згідно з Пунктом 8 Групи А Додатку 2 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, затвердженого Постановою КМУ № 1107, «земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою», належать до робіт підвищеної небезпеки. Таким чином, вимога пункту 8.2 тендерної документації є повністю об’єктивною, документально обґрунтованою проєктною документацією та безпосередньо пов’язаною з предметом закупівлі. Встановлення цієї вимоги спрямоване на забезпечення безпеки життєдіяльності, охорони праці та недопущення пошкодження діючих підземних мереж під час реконструкції системи електропостачання. Враховуючи вищевикладене, вимога учасника про виключення зазначеного пункту задоволенню не підлягає. Тендерна документація залишається без змін у цій частині.
Дата відповіді: 04.08.2026 11:21
Відповідь надана

Щодо надання проєктної документації

Номер: 4e09daf2d33547098f63d2af63e6afee
Дата опублікування: 31.07.2026 11:51
Опис: Відповідно до пункту 1.1 Додатка № 3 до тендерної документації підрядник повинен виконати повний обсяг робіт, передбачений розділами проєкту, а пунктом 3.1 передбачено виконання робіт згідно із затвердженою Замовником проєктною документацією. Водночас повна проєктна документація в електронній системі закупівель не оприлюднена. Замовником зазначено лише, що ознайомитися з нею можна за його місцезнаходженням. Вважаємо, що надання можливості ознайомлення з проєктною документацією виключно шляхом особистого відвідування Замовника є дискримінаційним щодо учасників, які територіально знаходяться в інших регіонах України та не мають можливості або бажання планувати окремі виїзди лише для отримання інформації, необхідної для підготовки тендерної пропозиції. Це створює додаткові часові та фінансові витрати для таких учасників і ставить їх у нерівні умови порівняно з місцевими суб’єктами господарювання. Крім того, відомість обсягів робіт містить значні та технічно неочевидні обсяги, зокрема монтаж опорних конструкцій масою 1,572204 т, установлення значної кількості щитів і шаф керування, у тому числі трьох шаф керування насосами, а також розроблення ґрунту в обсязі 285,57 м³. Без відповідних проєктних рішень неможливо встановити призначення та обґрунтованість зазначених робіт, визначити конструктивні рішення, маршрути кабельних трас, місця встановлення обладнання та належним чином розрахувати вартість тендерної пропозиції. У зв’язку з викладеним просимо оприлюднити в електронній системі закупівель чинну скориговану проєктну документацію, зокрема проєктні рішення за розділами: ГП — генеральний план; АБ — архітектурно-будівельні рішення; ЕТР — електротехнічні рішення; КМ — конструкції металеві. Оприлюднення зазначених розділів забезпечить рівний доступ усіх потенційних учасників до інформації, необхідної для підготовки обґрунтованої та коректно розрахованої тендерної пропозиції.
Відповідь: «Відповідно до ст. 27 Закону України "Про критичну інфраструктуру" та ст. 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" графічна частина проєктної документації (генеральний план, архітектурно-будівельні рішення) об’єкта критичної інфраструктури містить інформацію з обмеженим доступом та не оприлюднюється в електронній системі закупівель з міркувань безпеки. ЕТР — електротехнічні рішення, КМ — конструкції металеві додаємо до тендерної документації.
Дата відповіді: 31.07.2026 13:55
Відповідь надана

Роботи в вибухонебезпечних зонах

Номер: 1d7ee96ecc484f79a920ce02974bc239
Дата опублікування: 30.07.2026 13:20
Опис: Доброго дня. Ви вимагаєте Декларацію на газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних та/або пожежонебезпечних зонах; Предметод даної закупівлі не передбачено виконання робіт в вибухонебезпечних зонах. Прохання видалити дискримінаційну вимогу
Відповідь: За результатами розгляду вимоги, керуючись абзацом 3 пункту 54 Особливостей, Замовником прийнято рішення про задоволення вимоги та внесення змін до Додатку 1 тендерної документації: Дозвіл та/або декларацію на виконання робіт підвищеної небезпеки (з додатками), виданий уповноваженим органом в порядку видачі цих дозволів, затвердженого Постановою КМУ №1107 від 26.10.2011 року (повинен бути чинним протягом строку виконання робіт), з наступним переліком: • газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних та/або пожежонебезпечних зонах- буде усунута. Відповідні зміни будуть оприлюднені в електронній системі закупівель у встановлені законодавством строки.
Дата відповіді: 31.07.2026 11:50