• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів вул. Сливки, 14. Коригування

Оголошено тендер

4 111 920.00 UAH
Номер: 59913d845d05456eb05223563990492a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-002051-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 4 111 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів вул. Сливки, 14. Коригування
Примітки: Встановлення на Горохівському водозаборі гібридної електростанції потужністю 50 Квт з фотоелектричними модулями потужністю 60 кВт та акумулюючими батареями потужністю 51 кВт для забезпечення безперебійного водопостачання для жителів міста Горохова
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 23.07.2026 10:07
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорохів
Сума4 111 920.00 UAH