-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів вул. Сливки, 14. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-002912-a
Встановлення на Горохівському водозаборі гібридної електростанції потужністю 50 Квт з фотоелектричними модулями потужністю 60 кВт та акумулюючими батареями потужністю 51 кВт для забезпечення безперебійного водопостачання для жителів міста Горохова
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 18 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 18 днів назад
3 426 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
1a595e03d3704ebd9d517c4667a5bd7a
Внутрішній номер закупівлі:
29888932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-002912-a
Замовник:
ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339394
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, м.Горохів, вул.Студентська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Шестова +380962870998 komungosp.gorohov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 426 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 10:59 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 10:59 - 07.08.2026 10:19
Аукціон:
з 10.08.2026 11:53
Період кваліфікації:
07.08.2026 10:19 - 14.08.2026 14:53
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 426 600.00 Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів вул. Сливки, 14. Коригування