-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крани кульові
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008396-a
Завершена
395 794.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 15:18 - 26.07.2026 00:00
Відповідь надана
Звернення
Номер:
ee9d3edde66d423f9c1e2a98626287c5
Дата опублікування:
21.07.2026 15:39
Опис:
Вітаю. Прохання до замовника прибрати дискримінаційну вимогу зазаначену в додатку №4 п.1, а саме - "Сертифікат відповідності товару з діючим на території України ДСТУ або ТУ, виданий виробнику або представнику виробника, чинний на дату подання тендерної пропозиції." . Саме даною вимогою ви звужуєте коло потенційних постачальників які не є виробниками та представниками виробника! Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день! Дякуємо за звернення. Повідомляємо, що вимога, викладена в пункті 1 Додатка № 4 до тендерної документації, не є дискримінаційною та не обмежує коло потенційних учасників процедури закупівлі. Замовником встановлено вимогу щодо надання сертифіката відповідності товару, виданого виробнику або представнику виробника, оскільки саме такі особи є заявниками під час проведення процедури оцінки відповідності продукції та отримання сертифіката відповідності. При цьому зазначений документ підтверджує відповідність продукції встановленим вимогам, а не статус учасника процедури закупівлі. Тендерна документація не містить вимоги, щоб учасник був виробником або офіційним представником виробника. Взяти участь у процедурі закупівлі може будь-який суб'єкт господарювання незалежно від його організаційно-правового статусу, за умови пропонування товару, який відповідає вимогам тендерної документації. Учасник має право постачати продукцію виробника, на яку оформлено відповідний сертифікат відповідності, незалежно від того, чи є він виробником або представником виробника. Враховуючи викладене, Замовник не вбачає підстав для внесення запропонованих змін до тендерної документації.
Дата відповіді:
23.07.2026 11:00