-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крани кульові
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008396-a
Завершена
395 794.00
UAH без ПДВ
Номер:
7da5d4ae14284c828ee50886bdf8476f
Внутрішній номер закупівлі:
29869976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-008396-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39604270
-
Адреса:
02175, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 148-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сольський Олег Олександрович 380445632767, 380672202671 kk_tender@kkdarn.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
395 794.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 15:18 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 15:18 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
29.07.2026 11:44 - 29.07.2026 12:07
Період кваліфікації:
29.07.2026 12:07 - 04.08.2026 17:08
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴395 794.00 Крани кульові