-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крани кульові
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008396-a
Завершена
395 794.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
21.07.2026 15:18 - 26.07.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
Неправомирна дискваліфікація
Номер:
a534627dd4324ca8be22cc8dbe8d0044
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-21-008396-a.a1
Назва:
Неправомирна дискваліфікація
Вимога:
Шановний Замовник ,ВВАЖЕЄМО ЩО ДИСВАЛІФІКАІЯ НЕПРАВОМІРНА, причина зазначена вами :у складі тендерної пропозиції ФОП "ЧЕРНИШОВ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ" відсутній паспорт (технічний паспорт) на виріб: кран кульовий американка Ду 15.
Просимо вас переглянути , документи які були надані учасником ФОП Чернишов В.В.,так як нами був наданий паспорт на Кран з американкою № 322 1/2'' SANTAN Premium ,сканований паспорт на вироб якій компелкується разом з виробом.Технічні характеристики там заначені ,модель серій Premium зазначена , це документ який прикріплюється к виробу при поставці товару .ЯКИ САМЕ ТОДІ ПАСПОРТ ВАМ ПОТРІБЕН ??
Пов'язані документи:
Учасник
- Тех.паспорт кран з американкою SANTAN_.pdf 30.07.2026 12:43
Дата подачі:
30.07.2026 12:43
Вирішення:
Шановний Учаснику! Замовником розглянуто вимогу щодо перегляду рішення про відхилення тендерної пропозиції ФОП «ЧЕРНИШОВ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ».
За результатами розгляду повідомляємо наступне:
Відповідно до підпункту 2 Додатку 4 та пункту 20 Додатку 7 до тендерної документації для підтвердження відповідності технічним і якісним вимогам Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати: паспорт (технічний паспорт) на виріб. Проте у складі тендерної пропозиції ФОП "ЧЕРНИШОВ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ" надано файл: «Тех.паспорт кран з американкою SANTAN_.pdf», який не містить назви документа, а також не дає можливості однозначно ідентифікувати його як паспорт або технічний паспорт виробу.
При цьому на інші запропоновані вироби цього ж виробника у складі тендерної пропозиції
ФОП "ЧЕРНИШОВ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ" надано файл: «Тех.паспорт кран SANTAN Professional.pdf» в якому міститься документ: «ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ ВИРОБУ Кран кульовий SANTAN Professional», який має чітку назву документу і відповідає вимогам Замовника, що свідчить про можливість виробника оформлювати відповідну документацію належним чином.
Замовник під час розгляду тендерних пропозицій здійснює оцінку виключно документів, поданих Учасником у складі тендерної пропозиції, та не має правових підстав самостійно встановлювати статус документа або робити припущення щодо його призначення.
Враховуючи викладене, підстав для перегляду рішення про відхилення тендерної пропозиції ФОП «ЧЕРНИШОВ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ» не вбачається.
Статус вимоги:
Відхилено