• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги

Завершена

179 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 11:56 - 26.07.2026 00:00
Відповідь надана

Розсилки обов’язкових примірників книг з ISBN

Номер: c66077b9bc0940b7819383f0bffea62d
Дата опублікування: 23.07.2026 15:33
Опис: Просимо уточнити, чи входить у загальний тираж кількість (7екз) розсилки обов’язкових примірників книг з ISBN. Згіно додатку 2 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» Замовник отримує меншу кількість примірників .
Відповідь: Шановний учаснику! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що обов’язкові примірники книг з ISBN входять до загального тиражу (обсягу закупівлі), визначеного Замовником. Відповідно до Додатку 2 до тендерної документації «Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі», загальна кількість примірників, що підлягає виготовленню за кожною назвою (книгою), включає як обсяг товару, що передається безпосередньо Замовнику, так і обов'язкові примірники видань, які Учасник-переможець зобов’язаний надіслати визначеним державним установам відповідно до вимог чинного законодавства України. Найближчим часом будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 24.07.2026 17:38
Відповідь надана

Щодо уточнення технічних вимог до предмета закупівлі

Номер: 7ed8e09dab4a467cac9285284d5806bd
Дата опублікування: 23.07.2026 15:22
Опис: Ознайомившись із тендерною документацією щодо проведення закупівлі (Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги) виявили положення, які потребують додаткового пояснення. В додатку 2 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» не вказано, хто відповідає за виготовлення оригінал-макетів книг. Згідно предмету договору: «1.1. Виконавець виготовляє та поставляє для Замовника товар згідно з оригінал-макетами Замовника…», цьому суперечить пункт 4.1.2, а саме зобов’язання Замовника надавати вихідні матеріали в електронному вигляді (надсилання на електронну пошту відповідальної особи Виконавця) для виготовлення сигнального примірника видання; матеріали передаються Замовником після погодження макету книги із Автором та Замовником». Виходячи з вищезазначеного: Просимо підтвердити наявність готових оригінал-макетів текстових блоків книг та їх палітурок та/або надати їх на попередній розгляд для визначення ступеню готовності до друку. Якщо оригінал-макетів немає, просимо внести зміни в техзавдання та збільшити терміни виготовлення й кошторис на 15-20%.
Відповідь: Шановний учаснику! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що за виготовлення оригінал-макетів (текстових блоків та палітурок) книг відповідають безпосередньо автори видань. Ознайомлення з оригінал-макетами та перевірка ступеня їх готовності до друку відбуватиметься на етапі підписання договору з Переможцем торгів. Умови пунктів 1.1 та 4.1.2 проєкту договору не суперечать один одному: пункт 1.1 фіксує, що друк здійснюється за готовими оригінал-макетами Замовника (отриманими від авторів). Пункт 4.1.2 деталізує технічний процес: Замовник передає Переможцю ці готові електронні матеріали (файли) виключно для виготовлення сигнального (тестового) примірника книги, щоб упевнитися в коректності відображення ліній обрізу, кольоропередачі та погодження макета перед запуском усього тиражу. Оскільки додаткові видавничі послуги від Учасника не вимагаються, підстави для внесення змін до технічного завдання, збільшення термінів виконання чи зміни очікуваної вартості закупівлі — відсутні.
Дата відповіді: 24.07.2026 18:18
Відповідь надана

Уточнити формат книги №6

Номер: 0d74a7c313944adb9ee1ae706711bceb
Дата опублікування: 23.07.2026 15:19
Опис: Просимо уточнити формат книги Ненцінський А. «Алгоритми від руки» (у Технічній специфікації вказано - Формат 60х84/?.
Відповідь: Шановний учаснику! У технічних параметрах книги Ненцінського А. «Алгоритми від руки» (Додаток 2) формат випуску (60х84) було вказано помилково через технічний одрук. Коректний формат книги — 60х84/16. Найближчим часом будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 24.07.2026 17:00