-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-004473-a
Завершена
179 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
9055dd777d91496b95ff86a41b4dfb10
Внутрішній номер закупівлі:
29866079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-004473-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231293
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Проскурівська, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Забавчук +380382703525 kultura_xm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
179 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 11:56 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 11:56 - 29.07.2026 11:44
Аукціон:
30.07.2026 12:54 - 30.07.2026 13:23
Період кваліфікації:
30.07.2026 13:23 - 03.08.2026 13:54
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴179 200.00 Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги