-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги
Оголошено тендер
179 200.00
UAH
Номер:
477446d1d1604d629ebdd611d2b125f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-005061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231293
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Проскурівська, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231293
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Проскурівська, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
179 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги
Примітки:
Відповідно до протоколу засідання Координаційної ради із закупівлі книжкової продукції місцевих авторів за бюджетні кошти від 02.07.2026 року №2
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книги
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.07.2026 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4082 - Інші заходи в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума179 200.00 UAH