-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові міжкімнатні, код ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби (44221200-7 – Двері)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-000357-a
Місце поставки товару: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, 57281, с.Українка, вул. Шкільна, 8. У вартість одиниці Товару у комплектації враховано: вартість попередніх замірів конструкцій перед виготовленням, упаковки/тари, маркування, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні роботи, збирання Товару, а також вартість доставки Товару, вартість виготовлення всіх необхідних документів, що стосуються Товару, а також всі інші витрати Постачальника.
Завершена
266 666.67
UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 08:57 - 25.07.2026 00:00
Відповідь надана
"Доставка товару до місця монтажу"
Номер:
f5400d3f572049f39aa5c34678c2ce99
Дата опублікування:
22.07.2026 11:46
Опис:
Цей пункт мали на увазі
Відповідь:
Монтаж будемо виконувати власними силами працівників закладу. Доставка до місця монтажу мається на увазі - доставка і розвантаження безпосередньо в заклад.
Дата відповіді:
22.07.2026 12:58
Відповідь надана
Монтаж потрібен чи ні?
Номер:
22ae993467e249ba855518a9583bc4cf
Дата опублікування:
21.07.2026 16:30
Опис:
В Додатку 2 Ви говорити про комплектацію товару але Учасник має подати гарантійний лист, з таким текстом:
"Учасник у складі тендерної пропозиції надає гарантійний лист, у якому підтверджує, що запропонована у тендерній пропозиції ціна включає всі витрати, пов’язані з:
попередніми замірами конструкцій перед виготовленням;
доставкою товару до місця монтажу;
навантаженням і розвантаженням;
усіма іншими супутніми роботами та витратами, необхідними для належного виконання договору.",
в якому говориться про монтаж, розясніть будь ласка, як же все таки розуміти ?
Відповідь:
Добрий день! Дякую за ваше звернення. Під усіма іншими супутніми роботами та витратами, необхідними для належного виконання договору монтажні роботи не маються на увазі (монтажні роботи не вимагаються).
Дата відповіді:
22.07.2026 11:06
Відповідь надана
Відкоси потрібні
Номер:
7111dee2f70d445e923b503a948ead3f
Дата опублікування:
21.07.2026 13:02
Опис:
Добрий день) чи входить в монтажні роботи відкоси?
Відповідь:
Добрий день! Відкоси не вимагаються, детально комплектація товару відображена в характеристиках товару в Таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації "Технічні та якісні характеристики Товару".
Дата відповіді:
21.07.2026 14:41