-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері металопластикові міжкімнатні, код ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби (44221200-7 – Двері)
Оголошено тендер
320 000.00
UAH
Номер:
2861ddb4a9d34b0ab1325200cd1786fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-000251-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41356652
-
Адреса:
57286, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н, с.Галицинове, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41356652
-
Адреса:
57286, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н, с.Галицинове, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері металопластикові міжкімнатні, код ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби (44221200-7 – Двері)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.07.2026 08:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 900х2050) білі, праві, без склопакета
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 850х2050) коричневі, праві, без склопакета
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 850х2050) білі, праві, без склопакета
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 650х2050) білі, праві, без склопакета
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 650х2050) коричневі, праві, без склопакета
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 800х2050) білі, праві, без склопакета
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 950х2050) коричнеі, праві, зі склопакетом
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Двері металопластикові міжкімнатні (орієнтовний розмір 850х2050) коричнеі, праві, зі склопакетом
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицинове
Сума320 000.00 UAH