-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові міжкімнатні, код ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби (44221200-7 – Двері)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-000357-a
Місце поставки товару: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, 57281, с.Українка, вул. Шкільна, 8. У вартість одиниці Товару у комплектації враховано: вартість попередніх замірів конструкцій перед виготовленням, упаковки/тари, маркування, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні роботи, збирання Товару, а також вартість доставки Товару, вартість виготовлення всіх необхідних документів, що стосуються Товару, а також всі інші витрати Постачальника.
Завершена
266 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
6ecdd6256be04aeabea1acedf5f3f2ab
Внутрішній номер закупівлі:
29850414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-000357-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41356652
-
Адреса:
57286, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н, с.Галицинове, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Куриленко +380663249268 viddilosvitigalicinivka7@gmail.com https://okms.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 08:57 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 08:57 - 28.07.2026 07:00
Аукціон:
29.07.2026 15:16 - 29.07.2026 15:57
Період кваліфікації:
29.07.2026 15:57 - 30.07.2026 12:38
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 666.67 Двері металопластикові міжкімнатні код ДК 021:2015: 44220000-8 -Столярні вироби (44221200-7 – Двері)