-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14430000-4 - Випарена сіль і чистий хлорид натрію (сіль кухонна виварна та сіль таблетована)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009074-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 15 днів назад
4 534 085.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:15 - 21.07.2026 00:00
Відповідь надана
Вимоги до показників технічної специфікації
Номер:
134206fb16e6424290068a24f0a381f7
Дата опублікування:
20.07.2026 19:00
Опис:
У технічній специфікації встановлено вимоги щодо показників, зокрема магній-іону, калій-іону та сульфату натрію.
Разом з тим, документи виробників харчової солі, що використовуються для підтвердження якості продукції (сертифікати якості, специфікації виробника), як правило, не містять зазначених показників.
Просимо повідомити, на підставі якого нормативного документа, стандарту або технічної специфікації встановлено саме такі показники та яким документом, на думку Замовника, учасник повинен підтвердити їх відповідність, якщо виробник їх не визначає та не зазначає у своїй документації ?
Відповідь:
Шановний Учаснику! Випарна сіль та чистий хлорид натрію (сіль кухонна виварна та сіль таблетована) застосовується на електролізних установках для одержання гіпохлориту натрію. Вимоги до солі були визначені виробником обладнання. Тому вважаємо, що внесення змін до тендерної документації є недоцільним. У разі відсутності у сертифікаті якості показників, що вимагаються тендерною документацією, Учасник може звернутися до сторонніх організацій уповноважених на проведення лабораторних досліджень та видачу документів, що підтверджують відповідність продукції заданим вимогам. Таким чином Учасник зможе підтвердити якість Товару надавши протокол або звіт лабораторних досліджень із необхідними показниками, що відсутні у сертифікаті якості виробника.
Дата відповіді:
22.07.2026 15:53
Відповідь надана
Показники технічної специфікації
Номер:
50b4c82fec4641be9dd64ce004b47083
Дата опублікування:
20.07.2026 18:51
Опис:
Шановний Замовнику !
У наданій відповіді не зазначено, чи повинен Учасник документально підтвердити кожен окремий показник, наведений у таблиці технічної специфікації.
Просимо надати чітку відповідь:
Чи є обов’язковим документальне підтвердження кожного окремого показника, зазначеного у технічній специфікації Замовника, якщо такі показники відсутні у документах виробника?
Просимо надати відповідь “так” або “ні”.
Відповідь:
Доброго дня! Учасник повинен підтвердити відповідність Товару всім вимогам тендерної документації включаючи вимоги до технічних характеристик.
Дата відповіді:
22.07.2026 15:52
Відповідь надана
Звернення щодо переліку фізико-хімічних показників товару та їх документальне підтвердження
Номер:
d734a558fa1c47a18f68f6fa7b28fe0b
Дата опублікування:
17.07.2026 13:08
Опис:
Шановний Замовнику!
Відповідно до Додатку 5 тендерної документації технічні вимоги до предмета закупівлі містять перелік фізико-хімічних показників товару.
Разом з тим, сертифікати якості, паспорти якості та специфікації виробників можуть містити різний перелік показників залежно від застосовуваних виробником стандартів та внутрішніх процедур контролю якості.
У зв'язку з цим просимо надати роз'яснення щодо порядку документального підтвердження відповідності товару технічним вимогам тендерної документації.
Просимо повідомити:
1) Чи повинен учасник документально підтвердити кожен окремий показник, зазначений у технічній специфікації Замовника, шляхом надання документів виробника, які містять відповідні числові значення або граничні норми?Чи достатньо підтвердження цих показників шляхом заповнення Технічної специфікації учасником "Технічні характеристики товару, запропонованого Учасником"
2)Чи буде вважатися належним підтвердженням відповідності товару надання комплекту документів виробника (сертифікат/паспорт якості, специфікація/опис товару виробника, паспорт безпеки, документ щодо можливості використання продукції для підготовки питної води тощо), якщо окремі показники, зазначені у технічній специфікації Замовника, у таких документах, виробником, не визначаються та не зазначаються?
3)Чи допускається підтвердження відповідності товару технічним вимогам шляхом сукупності поданих документів, а не підтвердження кожного показника окремим документом виробника?
Просимо надати роз'яснення для належної підготовки тендерної пропозиції та забезпечення однакового підходу до оцінки документів усіх учасників.
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь:
Шановний Учаснику! При проведенні закупівель Замовник керується Законом України «Про публічні закупівлі» (далі ‒ Закон) та Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості).
Пунктом 28 Особливостей передбачено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням Особливостей.
Відповідно до пунктів 3 і 4 частини другої статті 22 Закону замовник у тендерній документації зазначає відомості щодо встановлення умов до предмета закупівлі у вигляді інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні його характеристики, у тому числі перелік документів на підтвердження кількісних, якісних та технічних характеристик такого предмета закупівлі; інформації про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби).
Згідно з частиною першою статті 23 Закону технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики.
Технічна специфікація містить таблицю з конкретним описом про кількісні, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що складається з окремих пунктів, а саме: найменування предмета закупівлі, технічні характеристики, стандарти якості, одиниці виміру, кількість. Крім того, у таблиці наведені пункти, які заповнюються виключно учасниками, щодо найменування та технічних характеристик товару, які пропонуються учасниками.
В пункті 2 Додатку 5 «Технічна специфікація» по Лоту 1 та Лоту 2 тендерної документації Замовником визначений чіткий перелік документів, що Учасник повинен надати в своїй тендерній пропозиції.
При цьому такі документи надаються на товар, запропонований Учасником відповідно до технічних характеристик, встановлених Замовником.
Дата відповіді:
20.07.2026 15:33