-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 14430000-4 - Випарена сіль і чистий хлорид натрію (сіль кухонна виварна та сіль таблетована) ЛОТ 1 – Сіль таблетована ЛОТ 2 – Сіль кухонна виварна
Оголошено тендер
5 440 902.00
UAH
Номер:
c14f3afaaef7445fb4990631c938a843
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-009829-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 440 902.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 14430000-4 - Випарена сіль і чистий хлорид натрію (сіль кухонна виварна та сіль таблетована)
ЛОТ 1 – Сіль таблетована
ЛОТ 2 – Сіль кухонна виварна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію
Дата опублікування:
16.07.2026 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 440 902.00 UAH