-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14430000-4 - Випарена сіль і чистий хлорид натрію (сіль кухонна виварна та сіль таблетована)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009074-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 14 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 14 днів назад
4 534 085.00
UAH без ПДВ
Номер:
ba9184587b784c3a977a717db8d6a5ba
Внутрішній номер закупівлі:
29836118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009074-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 534 085.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:15 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 16:15 - 24.07.2026 17:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:20
Період кваліфікації:
24.07.2026 17:00 - 18.08.2026 15:13
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 871 585.00 ЛОТ 1 – Сіль таблетована
- Лот №2 ₴1 662 500.00 ЛОТ 2 – Сіль кухонна виварна