-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби водопровідні та трубна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-003201-a
Завершена
36 693.40
UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 11:13 - 16.07.2026 00:00
Відповідь надана
Труба PPR GRANDI THERM PN20 (63)
Номер:
f7bbff9525904cb2b4d4941efc6cf95a
Дата опублікування:
14.07.2026 19:32
Опис:
Добрий день. Питання щодо позиції «Труба PPR GRANDI THERM PN20 (63)». З назви зрозуміло, що це неармована труба, в описі також зазначено, що потрібна саме неармована. Але ви також пишете, що труба потрібна для опалення. Однак труба без армування підходить лише для холодного та гарячого водопостачання і не підходить для опалення. Прохання або прибрати вимогу «для опалення», або вказати армування в технічному описі.
Відповідь:
Добрий день ! Відповідно до технічних характеристик предмета закупівлі, замовником передбачено придбання саме неармованої поліпропіленової труби PPR PN20 (63 мм). Звертаємо Вашу увагу, що згідно з ДСТУ та технічними регламентами виробників, неармовані труби класу PN20 розраховані на постійне робоче навантаження за температури транспортування теплоносія до 90 °C та тиску до 20 бар. Сфера застосування, визначена замовником (опалення, гаряче та холодне водопостачання), відповідає експлуатаційним характеристикам даного типу труб. З огляду на це, технічні вимоги залишаються без змін.
Дата відповіді:
15.07.2026 14:55
Відповідь надана
Заглушка PPR Rozma (63/32)
Номер:
53d162d7f7064aa1a6896c98e2d1129a
Дата опублікування:
13.07.2026 16:13
Опис:
Шановний замовник. Щодо позиції «Заглушка PPR Rozma (63/32)», мабуть, мається на увазі «Заглушка PPR 63»?
Відповідь:
Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення відповідні зміни будуть внесені до ТД. Мається на увазі Заглушка PPR 63
Дата відповіді:
13.07.2026 16:52
Відповідь надана
Розбірне з’єднання (американка)
Номер:
93fa8c2cff044f1687e526e5ade8a378
Дата опублікування:
13.07.2026 16:03
Опис:
Шановний замовник. Питання щодо позиції «Розбірне з’єднання (американка) PB PPR Rozma (63x2”) — 7 шт. або еквівалент». У назві вказано внутрішнє різьблення, а в описі та на доданому зображенні — зовнішнє. Будь ласка, уточніть, яке різьблення потрібне.
Відповідь:
Шановний учасник, дякуємо за Ваше зверненя відповідні зміни будуть внесені до ТД. В описі щодо позиції «Розбірне з’єднання (американка) PB PPR Rozma (63x2”) буде змінено на - внутрішнє.
Дата відповіді:
13.07.2026 16:54