• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Труби водопровідні та трубна арматура

Оголошено тендер

44 032.08 UAH
Номер: 88b8c34850c643dbb12fc8c046e0f554
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-003174-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 44 032.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби водопровідні та трубна арматура
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.07.2026 10:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума44 032.08 UAH