-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби водопровідні та трубна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-003201-a
Завершена
36 693.40
UAH без ПДВ
Номер:
45fd4a4ac8e545249c013496ba5d67d5
Внутрішній номер закупівлі:
29770018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-003201-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Перехода +380635178167 l.perexoda@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 693.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 11:13 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 11:13 - 19.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 15:33 - 20.07.2026 16:14
Період кваліфікації:
20.07.2026 16:14 - 21.07.2026 10:26
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 693.40 Труби водопровідні та трубна арматура