-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 штук, Bosch CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE – 6 штук (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-011142-a
Торги відмінено
507 952.50
UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 18:58 - 30.07.2026 00:00
Відповідь надана
дискримінаційні умови закупівлі
Номер:
177b39ab7b974ea4a75c6b30e9422417
Дата опублікування:
17.07.2026 13:24
Опис:
Шановний замовнику, в тендерній документації Дод.1 п.1 вказано, що на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, Учасник має надати виконаний аналогічнйи договір, при цьому зазанчено, що "Під поняттям «аналогічний договір» («аналогічні договори») слід розуміти договір(ори) на постачання кондиціонерів з потужністю від 3 кВт до 6 кВт, укладений(і) протягом останніх 3 (трьох) років від дати, що передує даті оголошення закупівлі." Звертаємо вашу увагу, що предметом закупівлі є товар 39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери., тому вимога, щодо підтвердження поставки кондиціонерів окремо визначеної потужності, є дискримінаційною, для учасників, які мають успішний досвід поставки аналогічного товару, але іншої специфікації (потужність, інверторний/неінверторний і тп). Така вимога є порушенням, про що свідчить Рішення АМКУ № 2866-р/пк-пз від 14.02.2024 року в закупівлі UA-2024-02-01-012817-a. Просимо усунути наведені невідповідності шляхом внесення змін до Документації в цій частині. Залишаємо за собою право подати скаргу в АМКу в разі, якщо дискримінація не буде усунута
Відповідь:
Уповноважена особа Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області (надалі – Замовник) розглянула звернення та повідомляє наступне.
Відповідно до вимог статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник установлює кваліфікаційний критерій щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Звертаю увагу запитувача, що законодавчо встановлено досвід виконання аналогічного (аналогічних) за ПРЕДМЕТОМ ЗАКУПІВЛІ договору (договорів). На підтвердження відповідності зазначеному кваліфікаційному критерію учасник подає довідку, в якій міститься така інформація:
– аналогічний (аналогічні)* виконаний(ні) договір (договори) з усіма додатками та додатковими угодами/додатками до додаткових угод до аналогічного (аналогічних) договору (договорів),
– акт прийому-передачі та/або видаткова накладна та/або інший документ, що підтверджує виконання такого (таких) договору (договорів) в повному обсязі.
*Під поняттям «аналогічний договір» («аналогічні договори») слід розуміти договір(ори) на постачання кондиціонерів з потужністю від 3 кВт до 6 кВт, укладений(і) протягом останніх 3 (трьох) років від дати, що передує даті оголошення закупівлі. Такий(і) договір(ори) має(ють) бути виконаний(і) на 100% від загальної ціни договору.
Згідно тендерної документації предметом закупівлі є 39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 штук, Bosch CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE – 6 штук (або еквівалент). Зауважимо, що запитувач вказав не повне найменування предмету закупівлі, а саме: «39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери.», що дає хибне розуміння предмету закупівлі в цілому.
Замовник не обмежує учасників у наданні виконаного(их) аналогічного (аналогічних) договору (договорів) на поставку кондиціонерів виключно тих потужнотей, які передбачені закупівлею – 3,5 та 5,3 кВт. Вимога щодо підтвердження досвіду постачання кондиціонерів із холодопродуктивністю в межах від 3 кВт до 6 кВт є вичерпною, оскільки таке обладнання належить до одного класу побутових спліт-систем, має аналогічний принцип роботи, особливості монтажу та введення в експлуатацію.
Зазначимо, що від потужності кондиціонера також залежить його вартість. Оскільки розрахунки за договором здійснюватимуться після фактичного постачання товару, Замовник зацікавлений у підтвердженні досвіду виконання учасником договору(ів), аналогічного(их) за функціональним призначенням та технічними характеристиками предмету закупівлі, що свідчить про спроможність учасника належним чином виконати умови договору у визначені ним строки.
З огляду на викладене, Замовник вбачає обґрунтованим і правомірним вимагати від учасників відповідність таким кваліфікаційним критеріям щодо наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) та не має на меті обмеження конкуренції чи створення переваг окремим учасникам.
Дата відповіді:
20.07.2026 15:54
Відповідь надана
Монтаж
Номер:
fa4fc87a13d14b4184ed2661cfb1a03a
Дата опублікування:
07.07.2026 22:59
Опис:
Доброго дня ! Закупівля передбачає монтаж кондиціонерів ?
Відповідь:
Уповноважена особа Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області розглянула звернення та повідомляє, що предметом закупівлі є виключно товар. Надання супутніх послуг умовами закупівлі не передбачено
Дата відповіді:
09.07.2026 09:28