• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 штук, Bosch CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE – 6 штук (або еквівалент)

Торги відмінено

507 952.50 UAH без ПДВ
Номер: 57aee7d781ad432cb42476ca4cb15ec3
Внутрішній номер закупівлі: 29754201
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-011142-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 507 952.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 18:58 - 30.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 18:58 - 02.08.2026 16:00
Аукціон: з 03.08.2026 14:19

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 109825f0ec574939b5f0a44b7e343202
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Під час здійснення процедури закупівлі уповноваженій особі Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області (надалі - Служба) повідомлено про відсутність нагальної потреби у закупівлі товару, що є предметом закупівлі у кількості 11 (одинадцять) штук, оскільки наразі потреба Служби у закупівлі становить 10 (десять) одиниць товару, що в свою чергу тягне за собою зменшення розміру очікуваної вартості предмета закупівлі. У зв’язку з вищезазначеним відпала подальша потреба в закупівлі товару в кількості 11 штук та з очікуваною вартістю, зазначеною в оголошенні про проведення закупівлі.
Період оскарження: 31.07.2026 13:20 - 11.08.2026 00:00
Дата опублікування: 31.07.2026 13:20
Дата виконання: 11.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴507 952.50 39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 штук, Bosch CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE – 6 штук (або еквівалент)