-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 Євро5 в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007540-a
Торги не відбулися
80 979.17
UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 14:59 - 12.07.2026 00:00
Відповідь надана
Номінал талонів.
Номер:
532907227e154a90a2f4f972604c5ed5
Дата опублікування:
09.07.2026 16:44
Опис:
Просимо внести зміни до Додатку 2 пункт 7 тендерної документації, що штучно обмежує кількість потенційних учасників, а саме : « Талони постачаються номіналом талони номіналом – 10, 15, 20 літрів, строком дії не менше 6 місяців з дати їх фактичного отримання. » Наше підприємство має всі матеріально-технічні можливості для виконання умов проєкту договору по закупівлі UA-2026-07-07-007540-a, проте емітує скретч-картки/талони номіналом 5, 10 та 20 літрів, що може бути формальною причиною відхилення нашої пропозиції через відсутність номіналу у 15 літрів. Дискримінаційність вимог чітких номіналів талонів було визнано на засіданні АМКУ під час проведення закупівлі UA-2025-04-07-013093-a. Просимо викласти вимоги Додатку 2 п.7 в наступній редакції : « Талони постачаються номіналом талони номіналом – 10, або 15, або 20 літрів, строком дії не менше 6 місяців з дати їх фактичного отримання. .»
Відповідь:
Доброго дня, по суті заданого питання відповідні зміни внесено, дякуємо.
Дата відповіді:
09.07.2026 17:17