-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 Євро5 в талонах
Оголошено тендер
97 175.00
UAH
Номер:
81bb7639e21b4b2ea771e8853e77321f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-008529-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32275620
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Лева Лук'яненка, буд. 48/75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32275620
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Лева Лук'яненка, буд. 48/75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
97 175.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 Євро5 в талонах
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.07.2026 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 Євро5 в талонах
Кількість
1300 літр
Період постачання
до 31.07.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума97 175.00 UAH