-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 Євро5 в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007540-a
Торги не відбулися
80 979.17
UAH без ПДВ
Номер:
5bf576120ba647bc9a34430d884631ef
Внутрішній номер закупівлі:
29750611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007540-a
Замовник:
КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32275620
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Лева Лук'яненка, буд. 48/75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончар Олександра Геннадіївна +380671883348 sp_serviskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 979.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 14:59 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 14:59 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
15.07.2026 11:37 - 15.07.2026 12:00
Період кваліфікації:
15.07.2026 12:00 - 28.07.2026 20:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 979.17 Бензин А-95 Євро5 в талонах