-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-001715-a
Завершена
833 844.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 10:20 - 08.07.2026 00:00
Відповідь надана
поставка, що повторюється
Номер:
72ab3d5a5f474fbbae15e4f1de19fbbc
Дата опублікування:
04.07.2026 08:49
Опис:
Шановний замовник! У тендерній документації зазначено "поставка, що повторюється".Просимо вказати скільки поставок Ви плануєте, т.к. це впливає логістику, відповідно на вартість товару. Дякую.
Відповідь:
Доброго дня. Ваше питання розглянуто. Відповідно до умов проєкту договору, поставка товару передбачена за заявками Замовника. Разом з тим, повідомляємо, що Замовник має технічну можливість та готовий прийняти весь обсяг товару («Фарба грунт-емаль», «Фарба чорна матова») однією партією одразу. Таким чином, постачання може бути здійснене як всього обсягу продукції єдиною партією (за погодженням із Замовником), так і окремими партіями за заявками.
Дата відповіді:
06.07.2026 10:31
Відповідь надана
Фарба колір та якість
Номер:
83a63d9451564c918588ea5f41b6cc1e
Дата опублікування:
02.07.2026 12:33
Опис:
Шановний замовник! Просимо уточниць колір фарби ґрунт-емаль, а також арилатна (латексна) фарба чорна матова для внутрішніх або зовнішніх робіт. Колір та якість фарби значно впливає на цінову пропозицію.
Відповідь:
Доброго дня. Ваше питання розглянуто. Очікуйте внесення змін в тендерну документацію.
Дата відповіді:
03.07.2026 12:30