-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-001715-a
Завершена
833 844.00
UAH без ПДВ
Номер:
1493896c62024072bcc0cdeae4fc4162
Внутрішній номер закупівлі:
29710995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-001715-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Предь Степан Віталійович 380472333347 SPred@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
833 844.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 10:20 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 10:20 - 11.07.2026 14:00
Аукціон:
13.07.2026 13:25 - 13.07.2026 14:24
Період кваліфікації:
13.07.2026 14:24 - 30.07.2026 14:03
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴833 844.00 Фарба