-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-001715-a
Завершена
833 844.00
UAH без ПДВ
Номер:
5a54c181db054befbe82d3b221979e40
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-07-000039
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
07.08.2026 00:00
Період моніторингу:
07.08.2026 15:29 - 29.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
07.08.2026 № 78-З
Черкаси
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, згідно з підпунктом 16 пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
В. о. начальника Управління
Північного офісу Держаудитслужби
в Черкаській області Сергій МЕЛЬНИК
Додаток
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області
«Про початок моніторингу процедур закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель
Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, та дата його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір та дата його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі UA-2026-07-02-001715-a, 02.07.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності умов тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей; розгляду тендерних пропозицій ТОВ ВКФ «Хімрезерв-Миколаїв», ТОВ «Епіцентр К»; розгляду тендерної пропозиції ТОВ «САНА-ХІМ» та визначення переможця процедури закупівлі; дотримання вимог законодавства під час укладення договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 18 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (у редакції станом на дату проведення закупівлі); надання роз’яснень щодо тендерної документації; розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця процедури закупівлі; дотримання вимог законодавства під час укладення договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (військова частина 9930) (далі – Замовник) на 2026 рік; оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 06.07.2026 № 185; запитання до тендерної документації та надання відповідей на них; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій;тендерну пропозицію товариствa з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Хімрезерв-Миколаїв» (далі – ТОВ ВКФ «Хімрезерв-Миколаїв»); протокол щодо прийняття рішення уповноваженої особи від 16.07.2026 № 199; протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю від 16.07.2026; протокол щодо прийняття рішення уповноваженої особи від 24.07.2026 № 216 електронний протокол відхилення тендерної пропозиції ТОВ ВКФ «Хімрезерв-Миколаїв» від 24.07.2026; тендерну пропозицію товариствa з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» (далі – ТОВ «Епіцентр К»); протокол щодо прийняття рішення уповноваженої особи від 28.07.2026 № 221 про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Епіцентр К»; тендерну пропозицію товариствa з обмеженою відповідальністю «САНА-ХІМ» (далі – ТОВ «САНА-ХІМ»); електронний протокол рішення щодо виявлення невідповідностей від 29.07.2026; вимогу про усунення невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі ТОВ «САНА-ХІМ» до 09:11 год 30.07.2026; протокол уповноваженої особи щодо визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю від 30.07.2026 № 106; документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 47 Особливостей, надані переможцем відкритих торгів з особливостями ТОВ «САНА-ХІМ» у спосіб, визначений тендерною документацією; договір постачання від 13.08.2026 № 677-26 на суму 738 891,36 грн; пояснення Замовника, отримані 11.08.2026, в електронній системі закупівель.
Період усунення порушень:
18.08.2026 12:39 - 22.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
18.08.2026 12:39
Запити/Пояснення
Номер:
879b7f15d20943e1861b2428350a3e51
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
10.08.2026 12:38
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
14.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:44810000-1 — Фарби)» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-07-02-001715-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості № 1178), та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 р. № 18, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів) з питань щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі:
1. Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат та визначено очікувану вартість цієї закупівлі?
2. Чи забезпечено відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному вебсайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель? Якщо так, то надайте посилання.
У разі якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на ці питання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
766acc131107450b99661cc402242682
Назва:
Щодо надання інформації у межах закупівлі товару Фарба
Дата опублікування:
11.08.2026 15:07
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі, інформацію про яку опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-07-02-001715-a, та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі - Особливостей), та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 р. № 18 надаємо на Ваш ЗАПИТ наступні пояснення:
1) Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат та визначено очікувану вартість цієї закупівлі?:
1.) Надання документів, що засвідчують, як та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат несе загрозу нашій безпеці, у зв’язку з цим, Головний центр підготовки особового складу не буде оприлюднювати дану інформацію в електронній системі закупівель. З метою мінімізації ризиків, що можуть виникнути при оприлюдненні вищезазначених документів, копії документів можуть бути надані за окремим запитом (на Вашу електронну адресу).
2.) Для визначення очікуваної вартості предмету закупівлі було проведено моніторинг цін, методом порівняння ринкових цін на товари та послуги. Надіслано запити про надання комерційної пропозиції до продавців фарби, продавців, та учасників попередньої процедури закупівлі аналогічного товару. А саме: ТОВ «ВУДБУДПРОМ» (№02.6.1/10123-26-Вих від 28.04.2026), ТОВ ВП «ПОЛІСАН» (№02.6.1/6996-26-Вих від 24.03.2026), ФОП «ДУДНИКУ Р. Ю.» (№02.6.1/12781-26-Вих від 26.05.2026). У відповідь на запити отримано комерційні пропозиції від ТОВ «ВУДБУДПРОМ» (№1517-КП-26-Вх від 10.06.2026), ТОВ ВП «ПОЛІСАН» (№1525-КП-26-Вх від 10.06.2026), ФОП «ДУДНИКУ Р. Ю.» (№1515-КП-26-Вх від 10.06.2026). За результатами моніторингу сформовано Звіт про результати підсумкового моніторингу від 16.06.2026 №02.6.1/46397/26-Вн. Відповідно аналізу пропозицій, щодо закупівлі Фарби, постачальник ТОВ «ВУДБУДПРОМ» надало цінову пропозицію по фарбі грунт-емаль 345,00 грн. за кілограм та по фарбі чорній матовій 161,40 грн. за кілограм, ТОВ ВП «ПОЛІСАН» надало цінову пропозицію по фарбі грунт-емаль 378,48 грн. за кілограм та по фарбі чорній матовій 165,60 грн. за кілограм, ФОП «ДУДНИКУ Р. Ю.» надав цінову пропозицію по фарбі грунт-емаль 400,00 грн. за кілограм та по фарбі чорній матовій 190,00 грн. за кілограм. Згідно чого було направлено Звіт про результати підсумкового моніторингу на погодження до відділу експертизи, аналізу та моніторингу у сфері закупівель АДПСУ. За результатами розгляду звіту отримано лист АДПСУ №02.12.1/53424-26-Вих від 25.06.2026 «Про проведення закупівлі», з дозволом на проведення закупівлі за цінами, що не перевищують найменші цінові пропозиції. Зазначений Звіт про результати підсумкового моніторингу з усіма додатками може бути наданий за окремим запитом (на Вашу електронну адресу).
2) Чи забезпечено відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному вебсайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель? Якщо так, то надайте посилання.
Електронна адреса посилання https://dpsu.gov.ua/uk/1783325402887-obgruntuvannya-tehnichnih-ta-yakisnih-harakteristik-predmeta-zakupivli-farbi
Разом з тим повідомляємо, оскільки в Головному центрі відсутній власний веб-сайт, інформація публікується на веб-сайті Адміністрації Держприкордонслужби.