-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-005847-a
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А» Згідно документації.
Завершена
3 500 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 12:44 - 08.07.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим