• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А»

Оголошено тендер

3 500 000.00 UAH
Номер: c79bf2b50dc74dc199d0a4081779898a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-22-014100-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.06.2026 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПечерський
Сума3 500 000.00 UAH