-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-005847-a
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А» Згідно документації.
Завершена
3 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
875f5a217d6b46f3931f71326f7c7a1c
Внутрішній номер закупівлі:
29689018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-005847-a
Замовник:
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39833860
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олег Віталійович 380442535305 gospgrupa20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 12:44 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 12:44 - 11.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 13:06
Період кваліфікації:
11.07.2026 09:00 - 14.07.2026 13:55
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 500 000.00 ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в Ліцеї № 171 «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 11-А»