-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, код 34350000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004947-a
Завершена
863 360.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:59 - 06.07.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
1464f8c584f6456daf1963bb685ae3f3
Дата опублікування:
03.07.2026 10:20
Опис:
У зв’язку з відсутністю на ринку зимових шин розміру 235/45 R18 98T із одночасним виконанням вимог:
економічність витрати пального — B
зчеплення на мокрій поверхні — E
рівень зовнішнього шуму — 70 дБ
пропонується скоригувати технічні вимоги для забезпечення наявності конкурентних пропозицій, а саме:
Економічність витрати пального — не нижче C (допускається B і вище);
Зчеплення на мокрій поверхні — не нижче D (допускається E і вище);
Рівень зовнішнього шуму — не більше 71 дБ.
Відповідь:
Добрий день! Дякуємо за звернення. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі встановлені відповідно до фактичних потреб Замовника, умов експлуатації транспортних засобів та вимог безпеки. Зазначені вимоги не є дискримінаційними, оскільки на ринку наявна продукція, яка повністю відповідає встановленим параметрам. Тендерна документація в цій частині залишається без змін.
Дата відповіді:
03.07.2026 13:14
Відповідь надана
Поліпшення
Номер:
30f0cd0c4a9f4502bf418299286af4aa
Дата опублікування:
02.07.2026 18:07
Опис:
Добрий день!
Чи будуть розглядатися шини з поліпшеними показниками:
-економічності витрат палива
- зчеплення на мокрій дорозі
- рівня шуму
Дякуємо за оперативну відповідь.
Відповідь:
Добрий день! Дякуємо за оперативне запитання. Під час оцінки пропозицій ми будемо керуватися виключно тими технічними характеристиками та класами шин, які чітко зафіксовані в Додатку 3 тендерної документації. Запропоновані шини повинні повністю відповідати наведеним там параметрам.
Дата відповіді:
03.07.2026 08:38