-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, код 34350000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004947-a
Завершена
863 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d4288a921aa4a77b5da24a979d6ae1b
Внутрішній номер закупівлі:
29688120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-004947-a
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владлена Латушка +380445299479 kpt.40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
863 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:59 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:59 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
09.07.2026 12:12 - 09.07.2026 12:35
Період кваліфікації:
09.07.2026 12:35 - 30.07.2026 16:51
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴863 360.00 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності