-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, код 34350000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
863 360.00
UAH
Номер:
0cac0190728842789b8ca430a593cd1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-005194-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
863 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, код 34350000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.06.2026 11:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0111020 - Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України
Сума863 360.00 UAH