-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двопроменевий скануючий спектрофотометр. Код ДК: 38430000-8 (Детектори та аналізатори)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-007313-a
Завершена
268 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:41 - 04.07.2026 00:00
Відповідь надана
щодо технічних вимог до предмету закупівлі
Номер:
e9ff800c9d494e6e91c3350661d23184
Дата опублікування:
30.06.2026 15:07
Опис:
В таблиці Додатку №3 Вами вказано "Спектральний діапазон 1.8нм 1 нм 5 нм".
Жоден з приладів Biobase, технічні характеристики, які Ви просто транслювали в свою тендерну документацію з помилками, не має таких значень.
1) Пропонуємо зробити замість"Спектральний діапазон 1.8нм 1 нм 5 нм" зробити: "Спектральна полоса пропускання 4,0 нм".
2) Пропонуємо вимогу "Відображати 65 тисяч справжніх кольорів 7-дюймовий TFT РК-дисплей (480*800)" замінити на "не менше 6-дюймовий TFT РК-дисплей з керуванням "touch-screen" або клавіатурою".
3) Пропонуємо вимогу "Фотометричний діапазон 0~200%Т, -0,301~3,0А" змінити на "Фотометричний діапазон не менше вужче 0~200%Т, -0,301~3,0А"
4) Пропонуємо "Вхід Мембранна клафіатура" змінити на "Вхід Мембранна клафіатура або touch-screen" або поєднана touch-screen з мембранною клавіатурою".
5) "Додаткові аксесуари" пропонуємо видалити тому, вони є додатковими опціями, вони просто скопійовані із сайту Biobase, і тільки вносять непорозуміння в трактовці Ваших технічних вимог.
Переконливо просимо Вас звернути увагу на наше прохання. Наша пропозиція надасть можливість більшій кількості Учасників прийняти участь в закупівлі і забезпечить основні принципи державних закупівель.
дякуємо.
Відповідь:
Добрий день! Відповідні зміни будуть внесені в Тендерну документацію».
Дата відповіді:
02.07.2026 12:05