-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двопроменевий скануючий спектрофотометр. Код ДК: 38430000-8 (Детектори та аналізатори)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-007313-a
Завершена
268 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d18b40066fd34a83acdcaef23b8f4c49
Внутрішній номер закупівлі:
29678064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-007313-a
Замовник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Черевко +380661561853 dashacherevko555@gmail.com http://vnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:41 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 14:41 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
07.07.2026 13:17 - 07.07.2026 13:40
Період кваліфікації:
07.07.2026 13:40 - 08.07.2026 11:10
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 000.00 Двопроменевий скануючий спектрофотометр. Код ДК: 38430000-8 (Детектори та аналізатори)