• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двопроменевий скануючий спектрофотометр. Код ДК: 38430000-8 (Детектори та аналізатори)

Завершена

268 000.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 29.06.2026 14:41 - 04.07.2026 00:00
Вимога
Є відповідь

щодо визнання переможця

Номер: c208d82958c542ff86760b948cc14860
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-29-007313-a.a2
Назва: щодо визнання переможця
Вимога:
Вимагаємо відхилення пропозиції ТОВ "ЕЛТЕСТ", як невідповідної технічним вимогам Замовіника.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Замовник прийняв рішення не задовільняти Вашу вимогу.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

щодо невідповідності пропозиції ТОВ "ЕЛТЕСТ"технічним вимогам Замовника

Номер: 85a2246696d74552bb3f1fd605ef7624
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-29-007313-a.a1
Назва: щодо невідповідності пропозиції ТОВ "ЕЛТЕСТ"технічним вимогам Замовника
Вимога:
Звертаємо Вашу увагу, що переможець аукціону UA-2026-06-29-007313-a запропонував спектрофотометр із розділеним пучком (з так званою оптичною системою - "split-beam") і одним детектором, що не є двопроменевою оптичною системою, яка має два детектори! Вважаємо, що пропозиція переможця аукціону не відповідає технічним вимогам Замовника.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Шановний учаснику, дякуємо за Ваше звернення. Інформуємо Вас, що, відповідно до законодавства, Замовник визначає технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі згідно із потребами. Також інформуємо, що двопроменева схема для спектрофотометрів може бути конструктивно реалізована різними методами, одним з яких є метод з розділеним пучком (split-beam), яка повністю відповідає вимогам технічної документації, так як інформація щодо конструктивного виконання двопроменевої схеми (split beam або 2 детектори), не була вказана в тендерній документації, відповідно обидва варіанти є такими, які задовольняють вимоги до предмета закупівлі. Таким чином замовник прийняв рішення не задовільняти Вашу вимогу.
Статус вимоги: Відхилено