-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-007049-a
Торги не відбулися
208 320.82
UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:34 - 20.07.2026 00:00
Відповідь надана
Терміни подачі
Номер:
50f75437acc149af8860de083c01f7fe
Дата опублікування:
29.06.2026 14:51
Опис:
Доброго дня.
Підкажіть, чи правильно визначенний термін подання пропозицій, до 23.07.2026 10:00?
Відповідь:
Добрий день, так все вірно. Термін подачі документів до 22.07
Дата відповіді:
29.06.2026 20:35