• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

Оголошено тендер

208 320.82 UAH
Номер: 07e11ad1d1bd4f5290ed985f1bcb7ae0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-008418-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет "Чернігівська політехніка"
Замовник: Національний університет "Чернігівська політехніка"
Очікувана вартість: 208 320.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.06.2026 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 20TB Expansion Desktop Seagate (STKP20000400) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Жорсткий диск 3.5" 16TB Seagate (ST16000NT001) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.08.2026
USB флеш накопичувач Kingston 2x64GB DT Exodia Black+Blue USB 3.2 (в Блістері 2шт) (DTX/64GB-2P) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.08.2026
Презентер A4Tech LP15 Black (4711421948418) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.08.2026
Дата кабель USB-C to USB-C 1.0m 100W metal black Baseus (CATJK-C01) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Дата кабель USB 2.0 AM to Micro 5P 1.0m Cafule 2.4A red+black Baseus (CAMKLF-B91) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Концентратор Baseus USB-C 10-in-1 HDMI 4K60Hz + VGA + 3xUSB 3.0 + PD + RJ45 1000Mbps + SD/TF + 3.5mm gray (B0005280C811-00) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Зарядний пристрій Baseus AC + 2xUSB-C 65W + 2xUSB black (PSZM000901) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума208 320.82 UAH