-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-007049-a
Торги не відбулися
208 320.82
UAH з ПДВ
Номер:
dcdabe7a720b47ef80be0304785329af
Внутрішній номер закупівлі:
29677804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-007049-a
Замовник:
Національний університет "Чернігівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460798
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Шевченка, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сиса Дмитро Миколайович +380681031433 dmitriy.sysa@gmail.com https://stu.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 320.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:34 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 14:34 - 23.07.2026 10:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:08
Період кваліфікації:
23.07.2026 10:00 - 24.07.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 320.82 Комп’ютерне обладнання