-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-004030-a
Торги не відбулися
400 400.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 11:10 - 25.06.2026 00:00
Відповідь надана
предмет закупівлі
Номер:
7f097e9140474a4abe254cd3ca5d248c
Дата опублікування:
23.06.2026 15:32
Опис:
Пишіть як є, :- нам треба купить в конкретного постачальника, ми спеціально зробили номінальну потужність на 2 квт більше , щоб було не так як у всіх.
Відповідь:
Замовник категорично відхиляє будь-які суб'єктивні припущення щодо упередженості чи обмеження конкуренції.
Відповідно до Додатку № 3 до тендерної документації, Замовником встановлено чіткі мінімальні технічні вимоги до предмета закупівлі, а саме: номінальна потужність — не менше 40кВа/32кВт, максимальна потужність — не менше 44кВа/35кВт. Ці параметри визначені на підставі інженерних розрахунків навантаження для забезпечення безперебійної роботи інженерних систем, укриттів та мінімального теплопостачання закладів освіти в умовах надзвичайної ситуації в електроенергетичних системах.
Зниження номінальної потужності (зокрема запропоновані Учасником 30 кВт) є критичним, не забезпечує покриття необхідного питомого навантаження об'єктів та створює прямий ризик аварійного вимкнення чи виходу з ладу підключеного обладнання.
Звертаємо увагу Учасника, що вимогами тендерної документації передбачено: «запропонований еквівалент повинен мати характеристики, що забезпечують такий самий або кращий результат». Чинне законодавство та умови ТД дозволяють учасникам пропонувати товар із покращеними характеристиками (вищими показниками потужності), проте постачання товару з гіршими характеристиками, що не відповідають встановленому мінімуму, недопустиме.
Закупівля здійснюється у повній відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей, затверджених постановою КМУ № 1178. Замовник розглядатиме пропозиції всіх учасників, які спроможні поставити товар, що відповідає визначеним технічним вимогам.
Дата відповіді:
24.06.2026 11:16
Відповідь надана
Предмет закупівлі
Номер:
5d5f317d6ce7426890e03ddd8899eca9
Дата опублікування:
19.06.2026 15:28
Опис:
Чи готовоі розглядати генератор з номінальною потужністю 30 квт / максимальна потужність 33 квт,
чи 2 квт то принципова різниця для вас?
Відповідь:
Замовник розглядає пропозиції Учасників відповідно до технічних вимог тендерної документації
Дата відповіді:
23.06.2026 10:17